Showbiz

Tayna dhe Azet publikojnë bashkëpunimin

 

Është publikuar të enjten në mbrëmje, bashkëpunimi ndërmjet reperëve Tayna dhe Azet.

Kënga e shoqëruar edhe me videoklip, titullohet “Tequila” dhe ka ritme verore.