Showbiz

R. Kelly është vendosur nën vëzhgim për mundësi vetëvrasjeje, pas dënimit me 30 vjet burgim

Foto: AP
 

R. Kelly është vënë nën vëzhgim për vetëvrasje, pasi u dënua këtë javë me 30 vjet burgim për akuza për shantazh dhe trafikim seksual, bëri të ditur avokatja e tij, Jennifer Bonjean për CNN.

Avokatja Bonjean ka thënë se Kelly kishte frikë se mos vihej nën një vëzhgim të tillë.