Showbiz

Drake i bashkohet grupit “Backstreet Boys” në skenë

 

Grupi i njohur i muzikës, “Backstreet Boys”, e pati një vizitor të veçantë në koncertin e së shtunës (2 korrik) në Toronto të Kanadasë.

Reperi shumë i dashur dhe i suksesshëm kanadez, Drake, i shoqëroi pesë anëtarët e bendit në skenë për ta performuar hitin e vitit 1999, “I Want It That Way”, raportoi të hënën portali “CNN”.