Showbiz

“Ticket to Paradise” i bashkon yjet Julia Roberts dhe George Clooney

Foto: AP News
 

Ka kaluar ca kohë prej se i kemi parë së bashku në ekran të madh, por George Clooney dhe Julia Roberts vazhdojnë ta kenë një kimi të jashtëzakonshme me njëri-tjetrin.

Dy yjet e filmit “Ocean’s Eleven” vijnë në bashkë në komedinë e re romantike me titull, “Ticket to Paradise”.