Showbiz

Rita Ora rikthehet për të jetuar në Londër me të dashurin Taika Waititi

 

Këngëarja me prejardhje kosovare dhe famë botërore, Rita Ora, besohet se është zhvendosur në Londër së bashku me të dashurin e saj regjisor, Taika Waititi.

Çifti është fotografuar në publik të shtunën (2 korrik), derisa disa burime e kanë konfrimuar lajmin se po ata po shpërngulen për të jetuar në shtëpinë e këngëtares në Londër.