Showbiz

Musk mohon lidhjen me gruan e shefit të Googlet

 

Shefi i Teslas, Elon Musk, mohoi të ketë qenë në lidhje me Nicole Shanahanin, gruan e bashkëthemeluesit të Googlet, Sergey Brin, shkroi BBC-ja të hënën.

Reagimi i Muskut erdhi pasi mediumi amerikan “Wall Street Journal”, shkroi se miqësia mes shefit të Teslas dhe atij të Googlet përfundoi “për shkak të lidhjes së supozuar”.