Showbiz

Jamie Foxx dhe Snoop Dogg pjesë e filmit të ri të Netflixit, “Day Shift”

 

Ylli i muzikës dhe kinematografisë, Jamie Foxx, e merr përsipër rolin e protagonistit në filmin e ardhshëm me vampirë, “Day Shift”. Projekti i prodhuar nga Netflixi i takon zhanrit aksion dhe komedi, derisa në të luajnë edhe aktori, Dave Franco dhe reperi i famshëm amerikan, Snoop Dogg.

Të martën u mbajt premiera e këtij filmi në Miami, ku të pranishëm mbi qilim të kuq ishin edhe yjet e tij, raporton portali “Mail Online”.