Showbiz

Ngrihen dyshimet se Rita Ora është martuar me Taika Waititin

 

Taika Waititi dhe Rita Ora kanë më shumë se një vit që janë në lidhje me njëri-tjetrin – dhe tani mund të jenë burrë e grua.

Fansat e çiftit besojnë se ata të dy e kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë, shkruan Daily Mail.