Showbiz

Noizy: Nuk është me rëndësi leku, me rëndësi është puna

 

Reperi shqiptar Noizy ka thënë se nuk ka rëndësi shumë paraja, pasi ajo është një gjë që ta sjellë puna.

Ai ka thënë se me rëndësi është të punosh dhe atë pa hile.