Showbiz

Ye reagon pas ndarjes së çiftit, Kim Kardashian dhe Pete Davidson

 

Pas lajmit për ndarjen e çiftit të njohur të showbizit, Kim Kardashian dhe Pete Davidson, ish-burri i yllit televiziv, Kanye West, ka reaguar në Instagram.

Ai e festoi këtë lajm duke e postuar ballinën e improvizuar të një gazete, ku shkruhej: “Skete Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare”. Në këtë postim Kanye nuk harroi ta përmend edhe reperin tjetër me të cilin gëzon raporte të këqija, Kid Cudi.