Showbiz

Vdiq aktorja dhe këngëtarja e famshme Olivia Newton-John

 

Olivia Newton-John, ylli i filmit Grease dhe këngëtare e shumë hiteve të njohura, vdiq të hënën në moshën 73-vjeçare.

Lajmi për vdekjen e saj është bërë i ditur në faqen e saj në Facebook.