Showbiz

Dua Lipa ka mbajtur 74 koncerte në kuadër të turneut “Future Nostalgia”

Foto: Alban Bujari/KOHA
 

Dua Lipa ka mbajtur gjithsej 74 koncerte në kuadër të turneut të saj “Future Nostalgia”, i cili është titulluar bazuar në albumin e saj të fundit që ka rezultuar shumë i suksesshëm.

Këngëtarja kosovare me famë botërore, përmes një postimi në Facebook ka treguar po ashtu se ajo dhe ekipi i saj do të bëjnë një pushim të shkurtër për të vazhduar me turneun në Amerikën Latine.