Showbiz

Aktorja Anne Heche nuk pritet të jetojë pas aksidentit, thotë familja

Foto: AP
 

Aktorja amerikane Anne Heche nuk pritet të mbijetojë, ka thënë familja e saj, pas një aksidenti me veturë në fillim të kësaj jave që la automjetin e saj të përfshirë nga flakët, shkroi BBC të premten.

Ajo mbetet në koma dhe kishte "një dëmtim të rëndë të trurit", thanë ata.