Showbiz

Vdes aktorja Denise Dowse

 

Aktorja e njohur për rolet në “Beverly Hills” dhe “Insecure”, Denise Dowse, ka vdekur në moshëm 64-vjeçare.

Motra e saj, Tracey e ndau lajmin në Instagram përmes një postimi.