Showbiz

Arjola Demiri: Nuk e kam pasur shoqe Beatrixen

 

Aktorja Arjola Demiri ka folur për marrëdhënien e saj me këngëtaren Beatrix Ramosaj gjatë kohës sa ishin në Big Brother.

Ajo ka thënë se ato nuk kanë qenë shoqe më herët porse ajo e njihte nënën e këngëtares dhe tezen e saj.