Showbiz

Paraqitja e parë publike e çiftit, Will dhe Jada Pinkett Smith

Foto: AP/Associated Press
 

Aktorët, Will Smith dhe Jada Pinkett Smith, janë fotografuar për herë të parë në publik, nga skandali i ceremonisë “Oscar” kur Smith e goditi me shuplakë në fytyrë komedianin, Chris Rock, kjo ngase ky i fundit bëri shaka në emër të gruas së tij.

Çifti që dukej në disponim të mirë, u spikat nga paparacët të shtunën në Malibu, teksa ecnin dorë për dorë drejt restorantit shumë të frekuentuar nga të famshmit, “Nobu”. Will madje nuk ngurroi t’i përshëndesë njerëzit e mbledhur në anën tjetër të rrugës, raportoi të hënën portali “Page Six”.