Showbiz

Arjola Demiri tregon pse nuk fjeti për dy javë pasi doli nga “Big Brotheri”

Arjola Demiri
 

Aktorja shqiptare Arjola Demiri ka treguar se pas daljes nga Big Brother VIP i Shqipërisë informacioni i parë që kishte marrë ishte se shoqja e saj, aktorja dhe deputetja kosovare Adriana Matoshi është operuar sërish pasi i është rikthyer tumori në tru.

Ajo në emisionin “1KL” në KTV ka treguar se e kishte pranuar shumë rëndë informatën.