Showbiz

Adele foli hapur për jetën personale dhe dashurinë

Foto: ELLE Magazine
 

Ylli britanik i muzikës, Adele, po ndihet me fat dhe shumë e dashuruar me të dashurin e saj, Rich Paul.

Derisa e hijeshoi ballinën e numrit shtator të revistës “ELLE”, këngëtarja 34-vjeçare e dha një intervistë intime dhe të sinqertë, ku foli për rënien në dashuri me agjentin sportiv 40-vjeçar, dhe lidhjen e tyre sot.