Showbiz

“She-Hulk: Attorney at Law”, projekti i ri i “Marvelit”

Foto: AP/Associated Press
 

Lansimi i serialit të ri të bazuar në universin kinematik “Marvel”, “She-Hulk: Attorney at Law”, u shënua me një premierë glamuroze në Los Angeles, ku të pranishëm ishin yjet e këtij projekti.

Me këtë rast, ata e lavdëruan serialin për faktin se përbëhet nga kastë dhe ekuipazh të udhëhequr nga gratë, raporton agjencia e lajmeve “AP”.