Showbiz

Kid Cudi ishte frikësuar për jetën e tij, si pasojë e një sulmi

Foto: AP/Associated Press
 

Kid Cudi ka folur për një problem shëndetësor që e kishte detyruar të largohet për ca kohë nga muzika, shkruan “Page Six”.

Në një intervistë për revistën “Esquire”, reperi zbuloi se në vitin 2016 kishte pësuar sulm në tru, dy javë pasi ishte regjistruar në një qendër rehabilituese për trajtimin e varësisë nga droga dhe depresionit.