Showbiz

“Pink Venom” e rikthen me sukses grupin “BLACKPINK”

 

Pritja merr fund për gjithë adhuruesit e grupit “BLACKPINK”. Kënga e tyre e shumëpritur që e shënon rikthimin e vajzave në skenë, “Pink Venom”, tashmë është publikuar në platformat muzikore dhe i numëron më shumë se 50 milionë klikime në YouTube, në 10 orët e para të lansimit.

Videoprojekti i ri shërben si prezantimi i parë zyrtarë i albumit të dytë të grupit, “Born Pink”, i cili lansohet më 16 shtator të këtij viti, raportoi të premten “Billboard”.