Showbiz

Rita Ora ndihet e bekuar teksa e shënon 10-vjetorin e albumit debutues

Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja me prejardhje kosovare dhe famë botërore, Rita Ora, ndihet e bekuar dhe falënderuese për përkrahjen që e ka marrë gjithmonë nga fansat dhe industria e muzikës, për të qenë 100 për qind vetvetja.

Të martën (23 gusht), ylli i hitit “Anywhere” e shënoi 10-vjetorin e lansimit të albumit debutues, “ORA”, dhe e pranoi se ndihet me fat që ka rastin që çdo ditë ta bëjë punën që e dashuron.