Showbiz

Beyonce e Jay Z zgjedhin Kroacinë për t’i kaluar pushimet e verës

 

Çifti i njohur i showbizit, Beyonce dhe Jay Z, po kalojnë pushimet e tyre në Kroaci, shkroi “Daily Mail” të shtunën.

Ata janë parë duke shijuar pushimet e tyre në një jaht luksoz 1.5 milion dollarësh në bregdetin dalmat.