Showbiz

Adam Levine akuzohet për tradhti

 

Këngëtari amerikan, Adam Levine, i cili është në pritje të fëmijës së tretë me bashkëshorten Behati Prinsloo, po akuzohet për tradhti nga një modele e Instagramit, e cila thotë se ai madje ka tentuar t’ia vë emrin e saj foshnjës së çiftit.

Sipas modeles Sumner Stroh, ajo dhe vokalisti i grupit “Maroon 5” e kanë pasur një aferë më të gjatë së një vit. Përmes një videoje të postuar në TikTok, ajo zbuloi hollësi rreth aferës me Adamin me të cilin ishte lidhur gjatë kohës sa ai ishte i martuar me supermodelen e “Victoria’s Secret”, raportoi të martën portali “Life&Style”.