Showbiz

Icardi dhe Wanda Nara i japin fund martesës

 

Futbollisti argjentinas Mauro Icardi dhe gruaja dhe agjentja e tij Wanda Nara nuk janë më bashkë, ka bërë të ditur Wanda në profilin e saj zyrtar në Instagram të enjten në mbrëmje.

Mediat në Itali shkruajnë se çifti po ndahet pas tetë vjetësh martesë dhe së bashku kanë dy vajza. Muajt ​​e fundit kishte dyshime se dyshja do t’i jepnin fund lidhjes.