Showbiz

Kanye West ende mendon për karrierë politike

 

Karriera politike e Kanye West është diçka që ai po planifikon ta rishikojë në të ardhmen.

Reperi 45 vjeçar dhe stilisti i brendit Yeezy pati një ofertë katastrofike për t'u bërë president i Shteteve të Bashkuara në vitin 2020, me fjalët se ai kishte humbur më shumë se 14 milionë dollarë në fushatën e tij.