Showbiz

JLo e portretizon një vrasëse profesionale në filmin “The Mother”

 

Ylli i muzikës dhe filmit, Jennifer Lopez, e portretizon një vrasëse të rrezikshme në filmin e ardhshëm të platformës Netflix, me titull “The Mother”.

51-vjeçarja i është bashkuar kastës së filmit të regjisores Niki Caro, ku përveç si protagoniste, shërben edhe në rolin e bashkëproducentes së këtij projekti të realizuar për platformën gjigante.