Showbiz

Kim Kardashian dëshiron të mbetet beqare për ca kohë

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli televiziv, Kim Kardashian, e cila i ka fëmijët North, Saint, Chicago dhe Psalm me ish-bashkëshortin, Kanye West, ka një muaj që është beqare, prej se u nda nga komediani Pete Davidson.

Edhe pse para pak javësh ajo deklaroi se dëshiron që i dashuri i saj i ardhshëm të jetë mjek apo avokat, në intervistën e fundit për emisionin “Live with Kelly and Ryan”, bukuroshja 41-vjeçare e pranoi se ajo shaka rezultoi problematike për të, pasi një numër i madh i burrave të këtyre dy profesioneve e kishin kontaktuar për t’i kërkuar takim. Por, në fund të fundit, Kim thotë se për momentin dëshiron të mbetet beqare.