Showbiz

Daily Mail: Dua Lipa në lidhje të re dashurie, kapet duke u puthur me Trevor Noah

Foto: Daily Mail
 

Dua Lipa dhe Trevor Noah kanë ngritur dyshimet se janë në lidhje, pasi të dy u fotografuan duke u puthur dhe përqafuar në një mbrëmje në New York, të mërkurën.

Ylli 27-vjeçar i popit dhe drejtuesi 38-vjeçar i The Daily Show u panë duke shijuar një darkë intime, por të qetë së bashku në një restorant xhamajkan në East Village, në imazhet ekskluzive të siguruara nga DailyMail.