Showbiz

Era dhe Don Xhoni arrijnë një çerek milionë shikime tetë orë pas lansimit të këngës

 

Era Istrefi dhe Don Xhoni kanë publikuar të enjten në mesnatë bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga me titull “Hala” është pritur me padurim nga fansat derisa me tu publikuar ka marrë shumë klikime në “YouTube”.