Showbiz

Dr.Dre dhe Snoop Dogg me album të përbashkët

Foto: AP
 

Një nga dyshet më të mira në historinë e Hip-Hopit, Snoop Dogg dhe Dr.Dre, do të realizojë një album të ri.

Sipas The Doggfather, albumi i ri do të publikohet në nëntor të këtij viti.