Showbiz

Konfirmohet data e lansimit të filmit “John Wick: Chapter 4”

 

Janë publikuar pamjet e para të filmit të ardhshëm të mbushur me skena aksion, “John Wick: Chapter 4”.

Trileri amerikan që është vazhdimi i katërt në serinë e filmave të njohur, vjen me regji të Chad Stahelskit dhe bazohet në personazhet e krijuara nga Derek Kolsad.