Showbiz

Fustanet e Lady Gagas do të ekspozohen në Pallatin Kensington

 

Fustanet e veshur nga Lady Gaga dhe Lizzo do të shfaqen në Pallatin Kensington.

Rezidenca mbretërore – e cila është shtëpia e Princ Williamit, bashkëshortes së tij Catherine, dhe fëmijëve të tyre – pritet të hapë një ekspozitë ku do të paraqiten një numër kujtime historike përreth pallatit bashkë me copëza nga jeta moderne e të famshmëve, përfshirë veshjet e veshura nga ta, shkroi FemaleFirst.