Showbiz

Emily Ratajkowski po kalon kohë të mira me ish-të dashurin e Kim Kardashianit

Foto: AP
 

Emily Ratajkowski dhe Pete Davidson “po kalojnë kohë të mira së bashku”.

Modelja 31-vjeçare e cila ka një djalë 20-muajsh me producentin Sebastian Bear – McClard, raportohet se është në lidhje që disa javë me aktorin 29-vjeçar, raportoi “Entertainment Tonight”.