Showbiz

Sa është pasuria e këngëtares me famë botërore, Bebe Rexha?

Foto: AP/Associated Press
 

Si këngëtare dhe tekstshkruese me një numër të madh hitesh që e mbajnë emrin e saj, Bebe Rexha, ka arritur ta krijojë një pasuri goxha të majme.

Nga fillimi i karrierës e deri më sot, ylli i hitit “Say My Name” ka arritur që në llogarinë e saj bankare t’i arkëtojë më shumë se 5 milionë dollarë, bën të ditur portali “Celebrity Net Worth”.