Showbiz

Lopez flet me emocion për dashurinë mes saj dhe Affleckut

Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez, thotë se ndarja e parë nga Ben Afflecku, i bëri ata që të gjitha energjitë t’i fokusojnë në karrierë.

Në një intervistë të fundit, 53-vjeçarja tregoi se si ata u zhytën plotësisht në punë, pavarësisht se e kishin kuptuar se janë çmendurisht të dashuruar në njëri-tjetrin, pasi u takuan në xhirimet e filmit të vitit 2003, “Gigli”. Megjithëse kishin vendosur të fejohen, fatkeqësisht çifti përfundoi duke e anuluar martesën në shtator të atij viti.