Showbiz

Billie Eilish shumë e lumtur me të dashurin Jesse Rutherford

Foto: AP/Associated Press
 

Gjithçka po shkon mirë për Billie Eilishin dhe të dashurin e saj të ri, Jesse Rutherford.

Këngëtarja 20-vjeçare thotë se është e lumtur që është e përfshirë në lidhje romantike me vokalistin e grupit, “Neighbourhood”, 31-vjeçarin Rutherford, pavarësisht kritikave të publikut për diferencën e tyre në moshë.