Showbiz

Këngëtari i muzikës country Jake Flint, vdiq pak orë pas dasmës

 

Këngëtari i muzikës country, Jake Flint, vdiq papritur vetëm disa orë pas dasmës. Lajmin e bënë të ditur menaxherja dhe gruaja e tij, përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ende nuk është zbuluar shkaktari i vdekjes së tij.