Showbiz

Premiera e filmit romantik “Something From Tiffany’s”

 

Reese Witherspoon thotë se një film pozitiv dhe argëtues mund t’i bëjë mirë njerëzve herë pas here.

Aktorja e famshme hollywoodiane ishte e pranishme në premierën e filmit të ri, “Something From Tiffany’s” në Los Angeles, por kësaj radhe si producente e projektit.