Showbiz

Rita Orës nuk i pëlqen ta përziejë jetën private me atë profesionale

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës pop, Rita Ora, shquhet për lidhjet romantike me personalitete të njohura. Gjatë vjetëve ajo ka qenë e lidhur me disa emra të njohur të showbizit, dhe jo të gjitha këto lidhje kanë përfunduar në mënyrë shoqërore.

Një prej ndarjeve më të njohura të Ritës mbetet ajo me producentin Calvin Harris. Ajo ndarje ishte aq e keqe sa që këngëtarja ndonjëherë i shkurtonte intervistat, kur pyetej për producentin skocez. Por, në një intervistë të fundit, Ora foli për ndarjen e saj me Harris dhe se si ndodhi gjithçka.