Showbiz

Kanye West nën hetime për sulm

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës dhe ish-bashkëshorti i Kim Kardashianit, Kanye West po hetohet për një sulm të supozuar ka bërë të ditur policia.

Zyra e Sherifit në Qarkun Ventura ka deklaruar për “E! News” se reperi është duke u hetuar, kjo pas një konfrontimi me një grua në një qytet në veriperëndim të Los Anxhelosit. Ngjarja besohet të ketë ndodhur më 27 janar.