Showbiz

Selena Gomez përgjigjet pasi e kritikojnë se i dridhen duart

 

Selena Gomez i ka adresuar komentet nga disa ndjekës të saj në rrjetet sociale për një video të fundit ku është parë duke iu dridhur duart.

Ylli ka postuar një video në TikTok për rutinën e saj të makijazhit dhe kujdesit të lëkurës, shkroi CNN.