Showbiz

Fejohet vajza e Eminemit, Haile Jade

 

Vajza e Eminemit, Hailie Jade, e ka bërë publik lajmin e fejesës përmes rrjeteve sociale.

“Përmbledhje rastësore e fundjavës. Data 4 shkurt 2023… Të dua Evan McClintock”, shkroi 27-vjeçarja në fotografinë e postuar ku shihet propozimi romantik dhe intim që McClintock i bëri.