Showbiz

Sandler dhe Aniston rikthehen në Paris për filmin “Murder Mystery 2”

Foto: AP/Associated Press
 

Aktorët e njohur amerikan, Adam Sandler dhe Jennifer Aniston, u rikthyen në Paris për të parakaluar mbi qilimin e kuq të shtruar me rastin e premierës së aksion-komedisë së tyre të re, “Murder Mystery 2”.

Dy ikonat e hollywoodit e kanë xhiruar këtë projekt në kryeqytetin francez gjatë kohës së pandemisë. Ata deklaruar që ju pëlqen gjithçka në Paris.