Showbiz

“All of Those Voices”, doumentari i Louis Tomlinsonit

Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtari britanik, Louis Tomlinson, po ia prezanton botës një anë të tij të re përmes dokumentarit të titulluar, “All of Those Voices”, i cili e shënoi premierën në Londër. Në këtë ngjarje ai shoqërohej edhe nga anëtari tjetër i bendit “One Direction”, Liam Payne, i cili e mbështeti mikun e tij mbi qilim të kuq.

Në videot e shpërndara në Twitter, Payne shihet duke bërë foto dhe duke u përshëndetur me fansat teksa hyn në premiere.