Showbiz

Kelsea Ballerini ka humbur shumë flokë shkaku i stresit të shkurorëzimit nga burri

 

Këngëtarja Kelsea Ballerini ka thënë se ka humbur shumë flokë për shkak të stresit që i është krijuar pas ndarjes nga Morgan Evans.

29-vjeçarja u shkurorëzua nga burri i saj në vitin 2022 pas pothuajse pesë vjetësh martesë dhe pranoi se flokët e saj të bardha filluan t'i binin për shkak të stresit, por “tani ato kanë filluar të rriten përsëri”.