Showbiz

Familja e Ronaldos s'po mësohet me Arabinë, Georgina: Po na rrahin fëmijët në shkollë

 

Cristiano Ronaldo dhe familja e tij ende po mësohen me jetën në Arabinë Saudite. Gruaja e tij, Georgina, tani është ankuar se fëmijët e tyre po ngacmohen në shkollë, shkruan DailyMail.

Ajo në një intervistë me Telemundon ka thënë se fëmijët e tyre përjetuan dhunë fizike në shkollë.