Showbiz

Kesha ngatërroi ankthin për thyerje psikike

Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja e njohur amerikane, Kesha, dikur e kishte ngatërruar ankthin intensive me thyerje psikike.

Ylli 36-vjeçar i muzikës, e cila gjithmonë ka folur hapur për sfidat me shëndetin mendor, e pranoi se i është kthyer meditimit dhe terapive “shpirtërore” për ta ndihmuar të shërohet, kjo pasi u përball me një përvojë të çmendur dhe nuk po e kuptonte se çfarë po ndodhë me të.