Showbiz

Rita Ora dhe Taika Waititi në ballinën e revistës “Vogue Australia”

 

Çifti i njohur i showbizit, Taika Waititi dhe Rita Ora, e kanë hijeshuar ballinën e “Vogue”. Kjo është hera e parë që ata pozojnë për revistën prestigjioze së bashku.

Rita dhe Taika, që vitin e kaluar u kurorëzuan në një ceremoni intime në Londër, shfaqen të përqafuar në fotosesionin e revistës “Vogue Australia”, ndërsa në intervistën shoqëruese ata folën për jetën private dhe atë profesionale.