Showbiz

Kardashian, e gatshme për serinë “American Horror Story”

 

Kim Kardashian ka thënë se ndihet shumë e emocionuar që i është bashkuar ekipit për serinë “American Horror Story”.

Bukuroshja 42-vjeçare u përfshi në serialin e gjatë televiziv në fillim të këtij viti dhe Kim po shijon sfidën.